Komenda Miejska PSP w Bielsku-Białej ogłasza postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysta (docelowo – starszy ratownik-kierowca) w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej - termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 15.07.2019r.

Ogłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym.

Druk nr 1

Druk nr 2

 

Aneks do ogłoszenia z dnia 23.07.2019 r.

 

Protokóły z posiedzenia komisji kwalifikacyjnej w stosunku do osób ubiegających się o przyjęcie do służby na stanowisko stażysta (docelowo starszy ratownik-kierowca) w KM PSP w Bielsku-Białej:

Protokół nr 1

Protokół nr 2

Protokół nr 3

Protokół nr 4

Protokół nr 5

Informacja dotycząca zakończenia naboru do służby w Komendzie Miejskiej PSP w Bielsku-Białej ogłoszonego w dniu  23 lipca 2018 roku na stanowisko stażysty docelowo starszy ratownik.

 

Protokół nr 6 - do pobrania.

Informacja dotycząca zakończenia naboru do służby w Komendzie Miejskiej PSP w Bielsku-Białej na stanowisko stażysty docelowo starszy inspektor.

Protokół nr 6 - do pobrania.

Informacja dotycząca zakończenia naboru do służby w Komendzie Miejskiej PSP w Bielsku-Białej ogłoszonego w dniu  21 luteo 2018 roku na stanowisko stażysty docelowo starszy ratownik-kierowca.

Protokół nr 6 - do pobrania.

Informacja dotycząca V etapu naboru na stanowisko stażysta (docelowo starszy inspektor) w KM PSP w Bielsku-Białej.

Protokół nr 5 - do pobrania.