demanovskaladovajaskZapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na planowaną w dniach 29 i 30 września 2013r wycieczkę na Słowację w okolice Liptovskiego Mikulaśa. W programie między innymi: zwiedzanie Demianowskiej Jaskinii Wolności, Jaskini Bystrzańskiej w Bystrej na Słowacji, zamek w Keźmarku Polska, pobyt na basenach termalnych w Aquaparku Oravice na Słowacji. Nocleg w Polsce, w Zakopanem w uroczym Pensjonacie pod Giewontem.

Koszt wycieczki do uczestnika 200,00 zł.

Zaliczka w kwocie 50,00 zł – wpłata w sekretariacie Komendy Miejskiej PSP Bielsko-Biała ul. Leszczyńska 43, u Pani Lidii Barteczko. Termin zapisów oraz wpłat zaliczki do 30 sierpnia 2013r.

Podczas wpłaty zaliczki, prosimy wszystkich uczestników o podanie adresu zamieszkania oraz numeru PESEL. Pozostała kwota 150,00 zł zostanie zebrana od każdego uczestnika w autokarze w dniu wyjazdu.

W związku z tym, że 2 dni spędzimy poza granicami naszego kraju, na Słowacji, obowiązkowo musimy posiadać przy sobie dowód osobisty lub paszport oraz jakąś drobną walutę EURO na swoje drobne wydatki.

Szczegółowy program wycieczki, do pobrania - tutaj.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE.