Drukuj
PDF
12
Lis

Wniosek o przyznanie świadczenia socjalnego

Wpisany przez Marek Pacholski, 12 listopada 2012.

banknotyZarząd naszego Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP przypomina o możliwości skorzystania przez naszych członków z funduszu świadczeń socjalnych.
Do takich należą:
Zapomoga pieniężna, dopłata do kosztów leczenia, dopłata do kosztów pogrzebu, dopłata do kosztów wypoczynku indywidualnego, dopłata do zorganizowanego wypoczynku dzieci, dopłata do korzystania z różnych form działalności kulturalno-oświatowej.
Jak dotąd, niewielu członków naszego Koła skorzystało z tego rodzaju świadczenia, a żaden z korzystających nie otrzymał odmowy jego przyznania. Warto zatem skorzystać z tej możliwości. Zachęcamy gorąco.

Wniosek taki można pobrać w Sekretariacie Komendy PSP. Wzór wniosku znajduje się także tutaj (pobierz plik).
Do wniosku należy dołączyć także opinie: Komendanta Miejskiego PSP i Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP.

Prosimy również naszych członków o wskazanie tych osób, które może się wstydzą korzystać z tego rodzaju świadczeń, a którym oferowane świadczenia mogą w znacznym stopniu pomóc w jakże różnych sytuacjach życiowych.

Kontakt

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
w Bielsku Białej
ul. Leszczyńska 43, 43-300 Bielsko- Biała, woj. śląskie

tel. +48 33 812 22 33 - Sekretariat
tel. +48 33 812 60 65, +48 33 812 60 66
tel. +48 33 816 54 14, +48 33 811 38 46
fax: +48 33 812 20 64
fax: +48 33 822 83 10 - Stanowisko Kierowania
e-mail Sekretariat:
e-mail:

adres elektronicznej skrzynki podawczej na platformie ePUAP: /kmpspbielsko/SkrytkaESP

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli ustawienia cookies nie zostaną zmienione, podczas przeglądania strony informacje automatycznie zapisywane będą w pamięci Twojego urządzenia. Aby dowiedziec sie wiecej na temat plikow cookie, zobacz nasza polityke prywatnosci. Polityka prywatnosci.

Nie pokazuj mi wiecej tego komunikatu:

EU Cookie Directive Module Information