Wypadek na WarszawskiejDwie osoby zostały ranne w wypadku samochodu osobowego marki BMW do jakiego doszło w piątek wieczorem na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej w okolicy zjazdu na Komorowice.

Po przybyciu na miejsce zastępów straży pożarnej zastano pojazd marki BMW, który uderzył w drzewo znajdujące się poza jezdnią drogi krajową nr 1. Na miejscu zdarzenia znajdował się już Zespół Ratownictwa Medycznego Bielskiego Pogotowia Ratunkowego, który udzielał pomocy osobom poszkodowanym znajdującym się wewnątrz pojazdu.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oraz wykonaniu dostępu do osób poszkodowanych sprzętem hydraulicznym poprzez usunięcie dachu oraz wszystkich drzwi samochodu, które utrudniały wydobycie rannych znajdujących się wewnątrz pojazdu. Poszkodowani kobieta i mężczyzna, po wydobyciu, zostali natychmiast przewiezieni do szpitala.
W akcji ratowniczej wzięło udział trzy zastępy Straży Pożarnej, w tym jeden OSP, oraz dwie karetki Bielskiego Pogotowia Ratunkowego i Policja.

Zdjęcia można wykorzystać z dopiskiem: Foto: Mirosław Jamro, bielsko.biala.pl

Wypadek na WarszawskiejWypadek na WarszawskiejWypadek na Warszawskiej